تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 575متری زمین بنا 140متری آلمان

فروش ویلایی 575متری زمین بنا 140متری آلمان

18 ساعت پیش در حومه رشت

متراژ
140
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
575 متر مربع
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,565,000 تومان
فروش ویلایی
متراژ زمین 575.دوخوابه
بنا 140متری
آرمین املاک