ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش ویلایی 700واحدی فاز3
فروش ویلایی 700واحدی فاز3
1 روز پیش در آبادان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
186
ساخت
1374
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
186
قیمت کل
3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
17,204,000 تومان
فایل : #فروش_ویلایی
▪️186متر
⚜ دپارتمان املاک ومعماری فاضلی نیا⚜
⚠️انواع فایل های مختلف مناسب باسلیقه شما موجود میباشد⚠️
❗️ دپارتمان املاک فاضلی نیا بابیشترین فایل ها در منطقه❗️
☑️خرید ،فروش،رهن،اجاره
☑️پیمانکاری ساختمان از 0تا100
☑️بازسازی منازل قدیمی
☑️طراحی داخلی و خارجی ونقشه کشی
✅آدرس دفتر دپارتمان املاک :
آبادان -حدفاصل میدان بیمارستان طالقانی وفلکه فرودگاه
مدیریت :مهندس فاضلی نیا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت