تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش/ویلایی/باغ دریاچه/5خواب

فروش/ویلایی/باغ دریاچه/5خواب

1 روز پیش در باغ دریاچه

متراژ
450
ساخت
1398
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450 متر مربع
قیمت کل
‏110,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏244,444,000 تومان
✅دسترسی خوب به خیابان اصلی
✅5 خواب ( 2 خواب دوبلکس )
✅شمالی
✅استخر دار
⬅️مشاور : لیلا پورنگ
⬅️برای بازدید رایگان الان تماس بگیرید .
⬅️برای پیدا کردن ویلایی مناسب بودجه شما می توانید با من در تماس باشید .
آدرس دپارتمان : خیابان توحید میانی ساختمان مینیاتور دپارتمان املاک باخبر