تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی تک 4خواب چسبیده به بلوار اصلی شهر

فروش ویلایی تک 4خواب چسبیده به بلوار اصلی شهر

1 روز پیش در بندر کنگان

متراژ
170
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏6,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,391,000 تومان
ندارد
✔️ 230متر زمین سند تک برگ ملکی
✔️170متر زیر بنای مفید منزل
✔️ سالن + اتاق پذیرایی بزرگ
✔️سه خواب با کمد دیواری
✔️ آشپزخانه و مطبخ
✔️سرویس بهداشتی وحمام داخل و بیرون ساختمان
✔️ حیاط بزرگ و جادار
✔️ پارکینگ مسقف
✔️ دسترسی سریع وآسان به تمامی خدمات شهری
✔️ مالک منعطف وصبر وام و صبر رهن داده می شود
✔️ قیمت مناسب
✔️ فروش فوری

✔️ جهت هماهنگی وبازدید همین الان تماس بگیرید

✔️ برای کسب اطلاعات بیشتر