تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی داری 4 واحد مجزا بر اصلی خیابان کبار

فروش ویلایی داری 4 واحد مجزا بر اصلی خیابان کبار

1 روز پیش در معالی‌آباد

متراژ
800
ساخت
1391
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
430 متر مربع
قیمت کل
‏107,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏248,837,000 تومان
هوالرزاق
درود مهر بیکران
مگه داریم یه ویلایی با همچین ویژگی
قابلیت ساخت ساز m4 ویو باغ تجاری خور
در حال حاضر 4 واحد مجزا داره با پارکینگ اختصاصی
از همه نظر چه لوکیشن چه منطقه حرف اول رو میزنم
قیمت نسبت به موقعیت عالیه
سند تک برگ ملکی
قابلیت رهن تا مبلغ 10 میلیارد
قابل سکونت
مشاور شما نوری
مدیریت مریخی زاده