تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی دو واحد بالا در فاز دو

فروش ویلایی دو واحد بالا در فاز دو

3 روز پیش در فاز دو پاداد

متراژ
170
ساخت
1391
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240
قیمت کل
‏16,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,916,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش خانه ویلایی 240متری
دو واحد بالا
کامل بازسازی شده
سه تا سند مجزا
در بهترین نقطه فاز دو
فروشنده صددرصد
برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید
املاک دانیال