تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی دوبلکس دو خواب توس33 کشف

فروش ویلایی دوبلکس دو خواب توس33 کشف

17 ساعت پیش در کشف

متراژ
100
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
62 متر مربع
قیمت کل
‏1,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,322,000 تومان
✅️درود وقت بخیر
✅️فروش منزل مسکونی دربست
✅️62 متر زمین حدودا 100 متر بنا
✅️کمد دیواری
✅️توس 33 محدوده شقایق
✅️مورد به قیمت
✅️بازدید = خرید
منزل فوق دست مستاجر میباشد به مبلغ 50 رهن با 5/5 اجاره که از مبلغ کل کسر می گردد.
به امید دیدار
مشاور شما جلایر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مسکن دیانا میدان فهمیده توس۳۳ کشف