فروش ویلایی/ دوطبقه/240متربنا/200مترزمین
1 هفته پیش در هشتپر
کپی شد
قیمت کل
10,500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
52,500,000,000 تومان
درود
⚜️فروش فوری ویلایی فول نصبیات با ساخت کلاسیک 200 متر زمین به همراه 240 متر بنا طبقه دوم سه خواب⚜️
✅️کابینت
✅️کمد دیواری
✅️کف سرامیک
✅️طبقه دوم سه خواب ' اول دو خواب
✅️پارکینگ
✅️انباری
⚜️با متراژ بالا مناسب برای خوانواده های پر جمعیت
آماده برای سکونت⚜️
⚜️مشاورین املاک بانو ملک با دوشعبه فعال در شهر تالش ⚜️
مشاور محمد پورمهدی