تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ویلایی سه کله بر اول 45متری بسیج تجاری

فروش ویلایی سه کله بر اول 45متری بسیج تجاری

4 روز پیش در بروجرد

متراژ
114
ساخت
1372
اتاق
2
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏254,385,000 تومان
باسلام ملک تجاری مسکونی متراژ زمین 114متر تجاری 90متر تجاری 120مسکونی سه بر نبش خیابان اصلی معاوضه بازمین یا ملک در گلسرخی یا بلوار شهرداری