تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/شخصی ساز/قیمت مناسب

فروش ویلایی/شخصی ساز/قیمت مناسب

3 هفته پیش در منازل سپاه

متراژ
195
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
195
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,205,000 تومان
کارشناس:مروانی
فروش یک باب منزل مسکونی واقع در کوی طلاب شخصی ساز تمیز و مرتب نزدیک به مراکز خرید روزانه و امکانات رفاهی،به متراژ 195 متر 3خواب شیک

✅پذیرایی استانداردوقابل چیدمان
✅2خواب کمد و کابینت شیک
✅️نور گیری عالی

〽️قابلیت رهن به مبلغ600میلیون
〽️سند آزاد جهت اخذ وام

‼️موارد مشابه موجود است

⁉️درخواست استعلام قیمت ملک ویا فروش، میتوانید از مشاوره و کارشناسی مجموعه املاک سپید بهرمند شوید.

جهت کسب اطلاعات کامل تماس بگیرید.!

تفاوت در خرید را با املاک سپید تجربه کنید!