تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی قابل سکونت - ویلاشهر

فروش ویلایی قابل سکونت - ویلاشهر

9 ساعت پیش در گرگان

متراژ
70
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
180 متر مربع
قیمت کل
‏8,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,444,000 تومان
✅ فروش ویلایی
✅ در بهترین لوکیشن ویلاشهر
✅ متراژ زمین 180 متر زمین
✅ متراژ واحد 70 متر
✅ ویلایی قابل سکونت
✅ آماده ساخت و ساز در بهترین منطقه شهر
✅ 10 در 18 متر ابعاد زمین
✅ ضابطه ساخت 5 طبقه - 60 درصد
✅ فول امکانات
✅ نما و مشاعات بسیار شیک
✅ واحد بسیار خوش نقشه و دارای تراس کاربردی با متریال برند
✅ قیمت عرف منطقه
✅ بهترین فرصت خرید با سرمایه گزاری سودآور
✅ موارد مشابه موجود
☎️ مشاور شما: مهندس قندهاری ️
دفتر فنی و مهندسی - املاک بلوار ناهارخوران