تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی همکف خیابان برق

فروش ویلایی همکف خیابان برق

13 ساعت پیش در بندر کنگان

متراژ
120
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250 متر مربع
قیمت کل
‏6,799,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,196,000 تومان
درود بر شما

همکف مستقل 120 متربنای مفید

پاریکنگ مسقف حیاط بزرگ

250 متر زمین ✅ سنک تک برگ

کناف و نورپردازی شده لوکس

کابینت و کمد ها هایگلاس شیر آلات برند

✅ شرایط پرداخت توافقی و شناور

1,000 صبر رهن دارد 900 تومن صبر دریافت وام مسکن دارد

فول بازسازی شده با متریال درجه 1