تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی کرند 150 متری

فروش ویلایی کرند 150 متری

1 هفته پیش در گرمسار

متراژ
100
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150
قیمت کل
‏3,222,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏21,480,000 تومان
✅شمالی
✅150 متر 100 متر بنا
✅MDF تا سقف
✅سرامیک
✅دارای 2 خواب و 2 سرویس
✅دارای انباری
✅4 عدد دوربین + دزدگیر
✅کد: M109
پاسخگویی از 8:00 الی 00:00 حتی ایام تعطیل
املاک کلاسیک با سال ها سابقه در امر خرید و فروش در خدمت شماست