تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی کلیدنخورده خیابان فداییان

فروش ویلایی کلیدنخورده خیابان فداییان

7 ساعت پیش در آباده

متراژ
230
ساخت
1405
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
275 متر مربع
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,818,000 تومان
فروش ویلایی کلیدنخورده
متراژ 275 متر
زیر بنا 230 متر

بلوار استقلال جنب هتل لاله