تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش پنت هاوس/ 270 متری/ درستکار

فروش پنت هاوس/ 270 متری/ درستکار

2 هفته پیش در ارومیه

متراژ
270
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏148,148,000 تومان
طبقه
8
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش پنت هاوس/ 270 متری/ در درستکار
3 خواب
( 2 مستر )
نورگیری عالی
آسانسور 13 نفره
خوش نقشه
سند آماده
مناسب مشکل پسندان
پارکینگ بدون مزاحم

گروه مشاورین ملکی آی هوم