تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش پنت هاوس 300 متری / دوبلکس

فروش پنت هاوس 300 متری / دوبلکس

2 روز پیش در شیخ زاهد

متراژ
300
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏66,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏220,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام

فروش پنت هاوس 300 متری دوبلکس

با چشم انداز کوه و استخر

4 خواب با مستر

نقشه ، نورگیر و متریال عالی

سازنده بنام و برند ساز

جهت اطلاع از موارد بیشتر یا فایل های مشابه با ما تماس بگیرید

بهترین ها را از ما بخواهید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان شهرملک ۹۷ لاهیجان