تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش پنت هوس لوکس فول فرنیش

فروش پنت هوس لوکس فول فرنیش

13 ساعت پیش در فرهنگ شهر

متراژ
400
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏69,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,500,000 تومان
طبقه
8
عرض ادب و احترام
فروش پنت هوس 400 متری
املاک کومه