تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش چهار دیواری / 3320 متری / زاگرس / صنعتی

فروش چهار دیواری / 3320 متری / زاگرس / صنعتی

1 هفته پیش در شهرک صنعتی زاگرس

متراژ
3320
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏90,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,108,000 تومان
بنام خداوند روزی دهنده مهربان

دپارتمان املاک کیان

اولین دپارتمان فایل یابی تخصصی در شهر قدس

فروش یک باب چهار دیواری صنعتی

✔️به متراژ 3320 متری

✔️موقعیت صنعتی

✔️سند اوقاف

✔️واقع در شهرک صنعتی زاگرس

✔️زیر قیمت منطقه

✔️مالک فروشنده واقعی

✔️مناسب برای ساخت سوله صنعتی بزرگ

مشاور و همراه شما : علی پور