تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش کارخانه صنعتی 4700 متری آخولا

فروش کارخانه صنعتی 4700 متری آخولا

4 روز پیش در خسروشاه

متراژ
4700
ساخت
1402
اتاق
2
قیمت کل
‏85,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,085,000 تومان
فرصت استثنایی برای سرمایه گذاران و صنعت گران

مشخصات ملک :

عرصه 4700 متر مربع

زیر بنا 2600 متر

دارای حیاط 2000 متری

سند: قولنامه ای

کاربری صنعتی

گاز صنعتی

برق صنعتی

مناسب برای انواع فعالیت های تولیدی و صنعتی

فروش زیر قیمت

تخفیف پای معامله ، معاوضه با آپارتمان ، ماشین و ...

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مرکز جامع تخصصی ساختمان و املاک ساردور

متخصص در خرید و فروش کارگاه کارخانه و املاک صنعتی
بزرگترین و تخصصی ترین مرکز ملکی و ساختمانی منطقه