ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
صنعتی، کشاورزی و تجاری
فروش کارخانه فعال ریخته گری 1200A کوره2تن سند دار
فروش کارخانه فعال ریخته گری 1200A کوره2تن سند دار
3 هفته پیش در شریفآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1600
ساخت
1400
اتاق
+4
قیمت کل
90,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
56,250,000 تومان
توضیحات
---------------‐---------------------------------
⚜⚜⚜ املاک بلندی⚜⚜⚜
-------------------------------------------------
⚜کارخانه ریخته گری فعال با کلیه دستگاه و ماشین آلات ⚜
⚒️️فروش کارخانه فول امکانات با جواز صنایع⚒️️
توضیحات
---------------‐---------------------------------
⚜⚜⚜ املاک بلندی⚜⚜⚜
-------------------------------------------------
⚒️️جرثقیل 10تن⚒️️
✅️زمین 1600متر
✅️بنا کلی 1300 متر
✅️دور تا دور سقف
✅️پایتخت
✅️سوله 850متر
✅️کارگری 220متر
✅️برق 1200آمپر
✅️گاز G100
✅️کوره القایی 2تن
✅️جرثقیل 10تن
✅️سندبلاست
✅️میکسر+تانکر مخزن ذخیره+مخزن چسب +پمپ باد+چیلرآبی+دوربین+وسایل کارگری+کولر
✅قابلیت افزایش
✅سالن غذا خوری و آشپزخانه،حمام،سرویس بهداشتی کارکنان
✅سند
✅آمادگی برای اجاره یا فروش
برای اطلاع از دیگر فایل ها تماس بگیرید
✳ملک خود را برای فروش و اجاره به تیم تخصصی ما
بسپارید✳
✅املاک صنعتی بلندی✅
✅سوله ✅ زمین صنعتی ✅ انبار
خرید فروش رهن اجاره
☑️بیشترین فایلینگ
✅آماده همکاری باصنعتگران
♦️شعبه اصلی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت