تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش کارخانه وسوله3200متر/زون غذای

فروش کارخانه وسوله3200متر/زون غذای

1 هفته پیش در نمین

متراژ
3200
ساخت
1402
اتاق
+4
قیمت کل
‏22,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,125,000 تومان
⚜ املاک ایرانی ⚜

مشخصات
✅زمین 3200متر دونبش
✅سوله 400متر آماده
✅ نقشه وپروانه 2400متر آماده بهر برداری
✅فنداسیون ریخته شده
✅آب و برق 250 و گاز
✅فروش فوری تهاتر با واحدومغازه
✅سندتک برگ آماده انتقال
---------======-------
✅فروش کارخانه 2000متر زمین زون غذای
✅سوله 900متر بهداشتی
✅آب وبرق وگاز
---------=========-------
چند مورد کارخانه زونهای مختلف موجود
با ما در تماس باشید
---------=========-------
کارشناس: معمار وحید ایرانی

》بمدیریت: وحید پورایرانی