تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش کارگاه تنگک سوم (سند تک برگ)

فروش کارگاه تنگک سوم (سند تک برگ)

2 هفته پیش در بوشهر

متراژ
2030
ساخت
1385
اتاق
+4
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,852,000 تومان
مـ ـشـ ـاور امـ ـلاک شـ ـریـ ـف

فروش زمین کارگاهی زیرسازی شده
متراژ 2030 متر مربع
بر ملک 30 متر به سمت جنوب
عمق ملک 70 متر
گذر 20 متری آسفالت
دارای ساختمان اداری + اتاق نگهبانی + انبار سرپوشیده
کف سازی شده و کامل سیمان کاری شده
مجهز به پانصد متر مربع سایه بان فلزی
چاه آب شیرین بهمراه محل ذخیره آب پانزده هزار لیتری
سند تک برگ (بدون مشکل)
تمامی استعلامات موجود

«ـ» جهت بازدید مراجعه حضوری به دفتر املاک «ـ»

مـ ـشـ ـاور امـ ـلاک شـ ـریـ ـف
آدرس دفتر : ..........
پاسخگویی :
صبح از ساعت 08:00 الی 13:00
عصر از ساعت 17:00 الی 21:00