تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش کلنگی 230 متر/جنوبی/خ هسا/روبرو فدک مال

فروش کلنگی 230 متر/جنوبی/خ هسا/روبرو فدک مال

12 ساعت پیش در باغ فدک

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,478,000 تومان
عمارت

لطفا تا پایان آگهی مطالعه شود
⚜فروش واحد آپارتمان مخصوص خاص پسندان

✅ متراژ: 230
✅ خواب: 4
✅ طبقه: 2طبقه
✅ واحد در هر طبقه: 1
✅ ابعاد زمین 10 در 23
✅ پارکینگ: دارد
✅ انباری: دارد
⚡️واحد آماده تحویل⚡️
⚡️متریال عالی⚡️
⚡قابلیت رهن تا 2 میلیارد تومان
⚡️در حال حاظر 700 میلیون رهن با ماهی 6 میلیون تا 1406/03 رهن مستاجر میباشد
جهت اطلاعات بیشتر و بازید تماس بگیرید .
در صورت پاسخگو نبودن پیام بگذارید با شما تماس گرفته میشود .
از همکاری با املاک معذوریم لطفا تماس حاصل نفرمایید

مشاور شما: ‍ شیروانی

آدرس دفتر :خ باغ فدک -خ هسا شمالی -نبش کوچه 27
املاک عمارت