تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش کلنگی/تجاری/سه طبقه/سبلان/بر خیابان اصلی

فروش کلنگی/تجاری/سه طبقه/سبلان/بر خیابان اصلی

1 هفته پیش در ارامنه

قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏634,920,000 تومان
فروش کلنگی/ تجاری در بهترین لوکیشن سبلان شمالی
در سه طبقه:
•یک طبقه مسکونی
•یک طبقه همکف (تجاری)
•یک طبقه زیر همکف (تجاری)
✅سه طبقه تحت رهن و اجاره می باشد
✔️لوکیشن عالی
✔️بر خیابان اصلی/نبش کوچه
✔️همکف تجاری دارای 4 دهنه می باشد
✔️14 متر بر ملک
✔️63/5 متر مساحت زمین
✔️55 متر مغازه
✔️63 متر زیر زمین
✔️75 متر مسکونی
املاک ناصری
ادرس دفتر:مجیدیه،خیابان همایی،روبروی کوچه دوم شرقی،پلاک 44