تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش یا اجاره * 130 متر تجاری ـ بر اصلی خیابان

فروش یا اجاره * 130 متر تجاری ـ بر اصلی خیابان

2 هفته پیش در دریا

متراژ
130
ساخت
1387
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏156,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,200,000,000 تومان
کارشناس تخصصی امور ملکی
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

بر اصلی بلوار مدیریت

✅ دارای برق سه فاز
✅130 متر فلت
✅تابلو خور
✅ لوکیشن عالی برای هر کسب و کار
✅ سانتریفیوژ ندارد و امکان پخت و پز نیست
✅ پاخور بسیار مطلوب
✅ دارای پارکینگ سندی و 8 متر انبار

در صورت تمایل به رهن و اجاره:
2 میلیارد پیش، ماهی 220 میلیون اجاره

☑️ امکان معاوضه و تهاتر با ملک در منطقه 2 و 5

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جهت کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید.
پدرام مرتضوی - کارشناس امور ملکی در محدوده سعادت آباد و شهرک غرب با 15 سال سابقه.
مسکن نوین