تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا* فروش یا معاوضه * منزل مسکونی دوبلکس سه خوابه *

* فروش یا معاوضه * منزل مسکونی دوبلکس سه خوابه *

1 هفته پیش در اراک

متراژ
140
ساخت
1372
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
186
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,279,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️ یک باب منزل مسکونی به مساحت 186 متر زمین ، سه کله بر نور عالی ، دارای 140 متر بنا بصورت دوبلکس ، بازسازی شده تمیز و مرتب ، مجهز به سه خواب ، کف سرامیک ، کابینت تمام ام دی اف ، دارای دو حیاط کاربردی ، موقعیت مکانی بسیار ایده آل و منحصر به فرد واقع در شهرصنعتی به فروش می رسد ⚜️

↙️ در ضمن قابلیت معاوضه با آپارتمان حدود قیمت 7 میلیارد تومان را نیز دارد ↙️

✴️✴️✴️ کد آگهی 11355 ✴️✴️✴️

⚪️⚪️⚪️ گروه مشاورین املاک ایفل ⚪️⚪️⚪️

❇️❇️❇️ مرکز تخصصی معاوضه ❇️❇️❇️

⚫️ خرید ⚫️ فروش ⚫️ معاوضه ⚫️ رهن ⚫️ اجاره ⚫️ مشارکت در ساخت ⚫️ کلیه املاک و مستغلات شما در هر نقطه از اراک در کمترین زمان ممکن ⚫️