تائید

فروش یا معاوضه

5 ساعت پیش در شهرک میلاد

متراژ
111111
ساخت
1384
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
203 متر مربع
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,650,000 تومان
شهرکرد .فارسان
دوطبقه203مترزمین
درب حیاط
3تا ماشین تو حیاط جا میگیره
یه پارکینگ مسقف هم داره
طبقه اول دوخواب اشپزخونه پذیرایی حمام سرویس بهداشتی
بین طبقه اول ودوم به خواب داره
طبقه دوم یه خواب حمام .سرویس بهداشتی
یه چندتا پله بالاترهم یه خوتب دیگه داره
جمعا5تاخواب دوحمام سه سرویس بهداشتی داره
حیاط موزاییک.طبقه بالا یه بالکن داره برا بهار خواب و نشستن
همسایه ها درجه یک فرهنگی و کارمند محیط اروم و بی سرصدا
فاصله تا بازار ثومرکز شهرپیاده 15دقیقه ..باماشین 5دقیقه
نونوایی و سوپر مارکت تقریبا سرکوچه
فاصله تا آبشارکوهرنگ و چشمه دیمه 45دقیقه
فاصله تا پیرغار20دیقه