تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش یک باب مغازه 40 متری

فروش یک باب مغازه 40 متری

20 ساعت پیش در پاکدشت مامازند

متراژ
40
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,500,000 تومان
* 40 متر مربع
* 3 دهنه کوچک داخل کوچه
* کرکره برقی
* دارای سرویس بهداشتی داخل مغازه

موقعیت ممتاز:

* کنار آموزشگاه فنی
* روبه روی مدرسه دخترانه و پسرانه
* مناسب برای مشاغلی که به رفت وآمد روزانه دانش آموزان و هنرجویان وابسته اند

مناسب برای:
سوپرمارکت، لوازم التحریر، خدمات فنی، مزون، دفتر خدماتی، فروشگاه کوچک، انبار و بسیاری از کسب وکارهای دیگر.

✅ موقعیت پررفت وآمد
✅ امکانات کامل
✅ مناسب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید