تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش یک باب مغازه تجاری

فروش یک باب مغازه تجاری

3 روز پیش در دزفول

متراژ
105
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
‏250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,380,000 تومان
فروش یک باب مغازه تجاری به مساحت 105 متر ودارای یک بالکن به مترارژ22 کف سرامیک ودرب برقی وکف سرامیک ودو سقف به ودارای سیروس دستشویی ودارای یک واحد طبقه بالا مغازه مسکونی به مترارژ100 متر ودارای 4اشتراک می باشد واقع در بلوار جمهوری بین خ فردوسی و مطهری روبروی کاشی فروشی بذرافکن