تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک خواب فاز A2 نماسنگ

فروش یک خواب فاز A2 نماسنگ

1 هفته پیش در کیش

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏9,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,454,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام دوستان همکاری باشما باعث خرسندی ماست

مشخصات واحد:
55متر یک خواب
تک سرویس ایرانی وفرنگی
دارای تراس وپارکینگ وانباری
مشاعات تمام سنگ وخیلی تمیز
دارای درب ورودی ونزدیک به فاز خدماتی
تخلیه وآماده بازدید

مشاور :خانم محمودی