تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش یک خونه ویلایی

فروش یک خونه ویلایی

2 ساعت پیش در سنگر

متراژ
120
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
540 متر مربع
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,666,000 تومان
این خونه ویلایی بازیربنا120متردوخواب بامحوطه 540مترزمین مسکونی باتماامتیازات سرخیابون مدارک معتبردوردیواردریکی ازروستاهای بخش سنگربفروش میرسداملاک پردیس درخدمت شماست