تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد آپارتمان 71 متری دوخواب دربلورسازی

فروش یک واحد آپارتمان 71 متری دوخواب دربلورسازی

2 روز پیش در بلورسازی

متراژ
71
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,171,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,000,000 تومان
طبقه
3
باسلام
فروش یک واحد آپارتمان
71 متری دوخواب
طبقه سوم
5 طبقه چهار واحدی
سال ساخت 94
ساختمانی ساکت و ارام
ساکنین همه مالک هستند
نورگیر عالی

املاک بزرگ فرتاک
مشاورشما عباسی