تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد آپارتمان نوساز

فروش یک واحد آپارتمان نوساز

1 هفته پیش در قهجاورستان

متراژ
95
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,860,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,631,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
درود
یک واحد آپارتمان طبقه همکف (1 از 2)
خوراسگان -روستای بهاران
اتمام ساخت 1404
متراژ 95 متر مربع
و کلیه امکانات انشعابی
خانه کاملا نوسازه و تا برج 5 مستاجره داره
به زوجین تخفیف ویژه داده می شود!!!