تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد اپارتمانی اقبال

فروش یک واحد اپارتمانی اقبال

1 روز پیش در اقبال

متراژ
202
ساخت
1384
اتاق
4
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,762,000 تومان
طبقه
1
202 متر دوکله شمالی و جنوبی،بهترین ملک برای زندگی و سرمایه گذاری،در منطقه اقبال،چهارخواب یک خواب دارای مستر،سه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی،دوحمام،خانه کاملا هم سطح بدون داشتن پله اضافه ،پذیرایی و اتاق ها پنجره های بزرگ و پراز نور ،بخاری و شومینه و کولر ابی ،اپارتمان بسیار ارام و کم رفت و امد،