تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد با ویو ابدی مجتمع پاسارگاد

فروش یک واحد با ویو ابدی مجتمع پاسارگاد

2 هفته پیش در پارس سرام

متراژ
69
ساخت
1393
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,072,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️... به نام خدا ، حافظ هستی بی کران ...⚜️

✓املاک باشما

◾مشخصات ملک فوق :

✅ 69 متر و 11 سانت
✅ پذیرایی دلباز
✅ بدون پرتی
✅ یک خواب و یک بالکن
✅ پارکینگ سندی
✅ 230 رهن مستاجر تا برج 2

⏺️ کارشناسی ملک شما و مشاوره برای خرید رایگان ، تماس بگیرید.
⏺️ مشاور کارخانه هستم

⏺️ خرید/فروش/رهن/اجاره/زمین/تجاری/سوله/آپارتمان/باغ/کارگاه / پارکینگ/ کارخانه/اداری /دامداری/تهاتر/پیش فروش /مشارکت و... در منطقه و حومه با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

⭕دپارتمان باشما تا لحظه اخذ سند همراه شما ، تضمینی برای بزرگوارانی چون شما .