تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد مسکن ملی در بهترین لوکیشن مسکن ملی

فروش یک واحد مسکن ملی در بهترین لوکیشن مسکن ملی

2 هفته پیش در مسكن ملي

متراژ
110
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏1,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,545,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨املاک بزرگ ایران زمین مشاور آرین عزیزی✨

✨سلام و درود

✨ملک شما رو در کمتر از 5 روز میفروشیم و برای شما در کمتر از 3ساعت ملک میخریم

✨مشخصات ملک
✨160متر زمین
✨110متر بنا
✨قابلیت 2 خواب
✨ورودی جدا
✨امتیاز آب گرفته شده
✨دارای یک ماشین شن و دو ماشین آجر
✨لوکشن خوب کنار فضای سبز

اعتماد شما راه را برای ما آسان میکند
بعد از خواندن آگهی تماس بگیرید با
مشاور آرین عزیزی