تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش یکجا . 159 متر زیر بنا . 320 متر بنا

فروش یکجا . 159 متر زیر بنا . 320 متر بنا

1 ساعت پیش در استاد معین

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏194,968,000 تومان
با سلام
فروش اپارتمان یکجا
طبقه زیر همکف 88 متر
طبقه همکف 74 متر
طبقه اول 80 متر
طبقه دوم 80 متر
4 عدد سند تک برگ تفکیک شده
قابلیت ساخت 5 طبقه به متراژ 82 متر

غیر قابل بهره برداری و استفاده

دوستان توجه داشته باشین قیمت کارشناسی شده ملک فقط پول زمین بوده و فقط شما پول زمین پرداخت میکنید.
لوکیشن ملک خ دامپزشکی بین استاد معین و سعیدی

فایل ویلایی در هوشیار نیز موجود میباشد

املاک ویرا
رهنما