تائید

فروش

2 ساعت پیش در رودهن

متراژ
400
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
600 متر مربع
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,666,000 تومان
✨بنام خدا✨
✅600متر زمین
✅400متر بنا

✨مناسب برای سرمایه گذاری و استفاده✨

برای اطلاعات بیشتر و بازدید از این ملک رویایی تماس بگیرید –خرید–فروش–رهن–اجاره–آپارتمان –زمین

⚜️مشاورین املاک قائم⚜️
⚜️با25سال سابقه کاری⚜️
مشاور شما:آقای علیرضا گراوند