تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش103 متری خاص/2خواب/سند تک برگ/پارکینگ سندی

فروش103 متری خاص/2خواب/سند تک برگ/پارکینگ سندی

1 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
103
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,270,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,582,000 تومان
طبقه
3

معرفی نامه:
✅متراژ 103 متر کاملا شخصی ساز
✅ «2» خواب بزرگ و تخت خواب خور
✅آشپزخانه بانو پسند
✅پارکینگ اختصاصی
✅دارای سند تک برگ با پلاک ثبتی تهران
✅لوکیشن عالی
✅ رو به نما
✅ آفتاب در خانه شما

‼️بازدید با هماهنگی ‼️
‼️فرصتی برای سرمایه گذاری پر سود در اندیشه ‼️
دپارتمان MSP با انواع فایل متناسب با نقدینگی و شرایط شما ، جایی که زندگی از نو معنا میشود.

⭕یک تماس تا پیدا کردن خانه رویایی شما
پس همین حالا با ما تماس بگیرید☎️

«مشاوره ی صادقانه از ما،خرید هوشمندانه با شما»