تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش129متری/نوساز و کلید نخورده

فروش129متری/نوساز و کلید نخورده

5 ساعت پیش در آبیک

متراژ
129
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,730,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,170,000 تومان
طبقه
4
«کارگزاری املاک آداک»

درود خدمت همشهریان عزیز

⚜️فروش واحد مسکونی
129متر مربع
نوساز و کلید نخورده
دوخوابه/طبقه چهارم

دارای:
✅آسانسور،انباری،پارکینگ
✅دارای استخر
✅دارای بازیگاه کودک
✅سیستم اسپرینکلر
✅آسانسور 6نفره
✅نورگیر عالی
……….
✅قابلیت رهن تا800میلیون تومان
✅مبلغ350 میلیون تومان بابت سند نگه داشته میشود

⚜️فایل های مشابه موجود می باشد

مشاورشما:مافی

⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید