تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش147متر تکواحد کلید نخورده تهرانسر دریا

فروش147متر تکواحد کلید نخورده تهرانسر دریا

22 ساعت پیش در شهرک دریا

متراژ
147
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏29,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
همکاران محترم تماس نگیرند
147متر 3خ
کریمی