تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش20متری تجاری+همکف+دورمیدان اصلی+قیمت کل

فروش20متری تجاری+همکف+دورمیدان اصلی+قیمت کل

2 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
20
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,500,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل پاساژ/مجتمع تجاری
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
بنام خدا
با ما در سریعترین زمان ممکن به انتخاب دلخواهتان برسید
دپارتمان (چهاردیواری) قویترین فایلینگ تجاری در منطقه
✅20متر
✅بازدید با هماهنگی
✅ایده آل برای سرمایه گذاری مطمئن و کسب و کار
✅به شدت در حال رشد و توسعه
جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایلهای تجاری تماس حاصل فرمائید
ملک تجاری شما را در سریعترین زمان ممکن میفروشیم
فایل تجاری از 800ملیون به بالا موجود است کافیست تماس بگیرید
مشاور فروش
مهدی مقیمی