تائید

فروش2400مترزمین صنعتی

1 هفته پیش در ملارد

متراژ
2400
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,333,000 تومان
2400متر زمین صنعتی
سندتک برگ
ابعاد 40در60
قابل ساخت سوله تا 60درصد
بهترین موقعیت شهرک صنعتی قبچاق
انشعابات سرملک
اطراف کلا ساخته شده
هلدینگ بزرگ املاک اجلاس دارای قویترین فایلینگ صنعتی در منطقه صفادشت واستان البرز
بامادرتماس باشید تا لایق بهترینها شوید سپاسگزاریم