تائید

فروش3000متر سوله سند تک برگ

2 هفته پیش در صفادشت

متراژ
3000
ساخت
1400
اتاق
2
قیمت کل
‏92,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,666,000 تومان
3000متر مساحت کل
1900متر سوله
160متر اداری دردو طبقه
400آمپر برق
آب شهری
گازجی60
سندتک برگ پایانکار
هلدینگ بزرگ املاک اجلاس دارای قویترین فایلینگ صنعتی در منطقه صفادشت واستان البرز
ازتماس شما سپاسگزاریم