تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش400متر زمین مسکونی هندوانه پردسر

فروش400متر زمین مسکونی هندوانه پردسر

2 هفته پیش در کوچصفهان

قیمت کل
‏2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,750,000 تومان
⚜️ کارگزاری املاک مهریاد⚜️

کد6023

لوکیشن: محدوده کوچصفهان روستای هندوانه پردسر

✅متراژ زمین:400متر
✅کاربری:مسکونی
✅مدارک تکمیل
✅ انشعابات پای زمین
✅بر12 متر
✅ ویو ابدی

◻️احمدی هستم کارشناس تخصصی در حوزه زمین در کوچصفهان و حومه
جهت بازدید لطفا چند ساعت زودتر هماهنگ کنید