تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش68متری خوش نقشه/2خواب/پارکینگ سندی/سند تک برگ

فروش68متری خوش نقشه/2خواب/پارکینگ سندی/سند تک برگ

16 ساعت پیش در شهرک مریم

متراژ
68
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,705,000 تومان
طبقه
3

⚜️دپارتمان املاک MSP⚜️
MONEY SAFE PROPERTY

✍همراه و مشاور شما : خانم آریا
اکازیونی دیگر از MSP

معرفی نامه:
✅متراژ 68متر کاملا شخصی ساز
✅ «2» خواب بزرگ_یک خواب مستر
✅آشپزخانه بانو پسند
✅پارکینگ اختصاصی
✅دارای سند تک برگ با پلاک ثبتی تهران
✅کابینت هایگلس
✅ رو به نما
✅ آفتاب در خانه شما
✅ تخلیه و کلید موجود

دپارتمان MSP با انواع فایل متناسب با نقدینگی و شرایط شما ، جایی که زندگی از نو معنا میشود.

⭕یک تماس تا پیدا کردن خانه رویایی شما
پس همین حالا با ما تماس بگیرید☎️

«مشاوره ی صادقانه از ما،خرید هوشمندانه با شما»