تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروشی 500متر زمین شهرک برند آویشن

فروشی 500متر زمین شهرک برند آویشن

1 روز پیش در دماوند

قیمت کل
‏16,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,900,000 تومان

فایل های مشابه موجود است
فروش فایل های خود را به تیم مجرب ما بسپارید

✴️فایل های اختصاصی و به روز
✴️جستجوی هدفمند
______________________________________
✍️آدرس ما:شهر دماوند-خیابان مطهری-نرسیده به اداره کار و تعاون
✍️مرکز کارشناسی( املاک اشندر )
ساعت پاسخگویی:8صبح الی9شب
✍️موفق و پیروز باشید
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

وقتشه خونه رویاهاتون رو پیدا کنید. منتظر تماستون هستیم