تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروشی ویلایی شهری موقعیت تجاری

فروشی ویلایی شهری موقعیت تجاری

21 ساعت پیش در شلمان

متراژ
130
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
700 متر مربع
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,000,000 تومان
فروش ویلایی بی نظر و آرامش بخش شهری
با سند شهری
واقعیت تجاری دارد
متراژ زمین 700 متر
با بر حدودا 25 متر
بنای مفید 130 متر
با حیاط بزرگ و انواع درختان مرکبات
با پارکینگ 6 ماشین
با حیاط خلوت پشتی
سه خواب بزرگ
نما ساختمان سنگ
تمام امتیازات آب برق گاز
و چاه عمیق دارد
کابینت آشپزخانه فول
به راحتی دسترسی به تمام فروشگاهها و خدمات رفایی
لطفاً تماس بگیرید
املاک شکوه لنگرود
با 17 سال سابقه
به مدیریت شکوهی