ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فـروش آپارتمان نوساز / سند تک برگ / دوخـوابه
فـروش آپارتمان نوساز / سند تک برگ / دوخـوابه
20 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1404
قیمت کل
5,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
77,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✨ آپارتمــان های نوســاز و کلیــد نخورده: فرصتــی طلایــی برای سرمـایه گذاری و سکونت! ✨
املاک تیــک آبی (مرجع تخصصی خرید و فروش املاک در پرند )
❇️ قیمت مناسب
✅ 75 متر
✅ سه طبقه
✅ هر طبقه چهار واحدی
✅ 2 خوابه
✅ سازنده معتبر در پرند
✅ نوساز و کلید نخورده
✅ مناسب برای سرمایه گذاری
خدمات ویژه ما که فروش ملک شما را تضمین می کند:
✅ قیمت گذاری هوشمندانه
✅ بازاریابی فراگیر و هدفمند
✅ شناسایی خریداران جدی
✅ بازدیدهای امن و منظم
✅ مذاکره حرفه ای
⭕ قیمت درج شده بر اساس اعلام مالک و شرایط روز بازار است.
⭕ املاک تیک آبی صرفاً در نقش مشاور و واسطه فعالیت دارد.
☎️ جهت دریافت مشاوره رایگان و هماهنگی بازدید حضوری تماس بگیرید.
✨ امیـر رضائی – کارشناس و مشاوره تخصصی واحــد های شخـصــی سـاز پرند
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت