ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فــروش آپارتمان گلشهر / 167متر ،3خواب نما مدرن
فــروش آپارتمان گلشهر / 167متر ،3خواب نما مدرن
2 روز پیش در ارومیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
167
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
13,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
80,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
نیک ملک
تلاش ما برای رضایت شماست
کد ملک : 806
فروش آپارتمان بسیار خاص در گلشهر ارومیه
3خواب مستر در یک خواب نما ترکیبی مدرن
کلید نخورده سازنده برند کیفیت ساخت عالی و به روز
جهت توضیحات تکمیلی لطفا تماس بگیرید
کارشناس :خرید و فروش
نیک زاد
آدرس دفتر املاک بلوار عدالت بر آزادگان 2 نبش کوی 10 نیک ملک
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت